تخت سه شکن

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی - مهران مدیک

آشنایی با تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی

امروزه از تخت های بیمارستانی برای این که بیماران به راحتی استراحت کنند، استفاده می شود. از این تخت ها در مراکز درمانی و بیمارستان ها و حتی منازل استفاده می کنند. این تخت ها مناسب نگهداری از بیمارانی که توانایی تحرکی ندارند، می باشد. یکی از عوامل مهم و ضروری در انتخاب تخت، سطح خدمات مورد نیاز برای بیمار می باشد. حال تخت های بیمارستانی دارای انواع مختلفی می باشند. همان طور که می دانید یکی از پیشرفته ترین و بهترین تخت های بیمارستانی، تخت سه شکن مکانیکی می باشند. با خرید تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی می توان تمام نیاز های بیماران را برطرف کرد.

سروران گرامی جهت مطالعه محتوای ۴ دقیقه ای ذیل با ما همراه باشید.

تخت بیمارستانی مکانیکی چیست؟

معمولاً کاربرد تخت های بیمارستانی مکانیکی بیشتر در بیمارستان ها و درمانگاه ها می باشد، البته از این تخت ها در منازل نیز استفاده می شود. حال می توانید از این تخت ها برای افرادی که نیاز به استراحت های طولانی مدت در منازل یا بیمارستان ها دارند، استفاده کنید. طراحی تخت های مکانیکی به نحوی است که به تمام افراد امکان تنظیم ارتفاع زیر سر و زیر پای بیمار را به آن ها می دهد. حال با این طراحی ها می توان به راحتی آسایش بیماران را برای آن ها فراهم کرد.
تخت های بیمارستانی مکانیکی مناسب افرادی است که بیماری آن ها به گونه ای است که نیاز به تنظیم ارتفاع سر و گردن و پا ها دارند. بهتر است بدانید این تخت ها هیچ گونه آسیبی را به ستون فقرات و گردن فرد بیمار وارد نمی کنند.

انواع تخت بیمارستانی مکانیکی

معمولاً تخت های بیمارستانی مکانیکی دارای انواع مختلفی در بازار ها می باشند. حال با توجه به وضعیت بیماران می توان هر یک از این تخت ها را مورد استفاده قرار دهید. تخت های بیمارستانی مکانیکی بر اساس شکن ها را به صورت زیر بیان می کنیم.

  1. تخت بیمارستانی مکانیکی یک شکن
  2. تخت بیمارستانی مکانیکی دو شکن
  3. تخت بیمارستانی مکانیکی سه شکن
تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی - مهران مدیک

خرید تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی همراه با مشاوره رایگان – مهران مدیک

تخت بیمارستانی ۳ شکن چیست؟ | تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی

تخت های بیمارستانی از نظر شکن دارای انواع مختلفی می باشند.
حال تخت بیمارستانی سه شکن یکی از انواع تخت های بیمارستانی می باشد.
امروزه این نوع تخت ها به دلیل قابلیت های بسیار زیادی که دارند، مورد استقبال افراد و بیمارستان ها می باشند.
توصیه می کنیم به وضعیت بیماران در بیمارستان و یا بیمارانی که در منزل نگهداری می کنید، بسیار توجه کنید.
حال از تخت های مخصوصی استفاده کنید تا بیماران شما به زودی بهبودی خود را به دست آورند.
امروزه تخت سه شکن یک تخت ایده آل برای بیماران در بخش مراقبت های ویژه یا مراقبت در منزل می باشد.

تفاوت تخت سه شکن برقی و مکانیکی

بهتر است بدانید تخت های سه شکن شامل تخت های سه شکن برقی و مکانیکی می باشند.
در تولید تخت های سه شکن برقی از موتور های الکتریکی استفاده می کنند. حال به راحتی می توانید با استفاده از این موتور ها موقعیت تخت را به صورت کاملاً الکتریکی تنظیم کنید.

بهتر است از تخت های سه شکن برقی برای افرادی که دارای قدرت بدنی کمتری می باشند، استفاده کنید. از مزایای تخت سه شکن برقی می توان به این که بیمار می تواند بدون هیچ فشاری با استفاده از یک ریموت و بدون نیاز به فرد دیگری، وضعیت خود را تنظیم نماید، اشاره کنیم. باید بدانید قیمت تخت های سه شکن برقی نسبت به نوع مکانیکی آن بالاتر می باشد.

باید به این نکته توجه کنید که تخت های سه شکن دستی از موتور الکتریکی جهت تنظیم وضعیت برخوردار نیستند. حال برای این که بتوانید وضعیت بیمار را تغییر دهید می توانید این کار را توسط اهرم هایی که در قسمت پایینی تخت وجود دارند، انجام دهید. این نوع تخت ها از قیمت پایین تری نسبت به تخت های سه شکن برقی برخوردار می باشند.

تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی - مهران مدیک

فروش تخت بیمارستانی مکانیکی همراه با تخفیف های فصلی – مهران مدیک

انواع تخت سه شکن

تخت های سه شکن دارای انواع مختلفی می باشند و در دو نوع مکانیکی و برقی تولید می شوند. حال تخت های سه شکن را با توجه به وزن بیماران در انواع مختلفی طراحی و تولید می کنند. حال دو مورد از این تخت های سه شکن را برای شما بیان می کنیم.

تخت سه شکن سه تکه

این نوع از تخت ها برای افراد با قد و وزن نرمال طراحی شده اند. تخت های سه شکن سه تکه در بازار دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. ساختار این تخت ها به گونه ای است که وضعیت مطلوبی را برای بیماران ایجاد می کنند.

تخت سه شکن چهار تکه

از تخت های سه شکن چهار تکه برای افرادی که دارای وزن بالا و همچنین از قد بلندی برخوردار می باشند، استفاده می کنند. اصولاً این افراد از تخت های عادی احساس نارضایتی دارند. حال برای این افراد خرید تخت های سه شکن چهار تکه توصیه می شود. بهتر است بدانید نحوه طراحی این نوع از تخت ها به گونه ای است که افراد با وزن بالای ۱۳۰ کیلوگرم و قد بالای ۱۸۵ سانتی متر به راحتی در آن قرار می گیرند و این افراد به راحتی در این تخت ها استراحت می کنند.

نحوه کار تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی

بهتر است بدانید تخت های سه شکن بیمارستانی دارای دو اهرم در ساختار خود می باشند. یکی از اهرم ها در قسمت بالایی تخت و برای تنظیم وضعیت سر بیمار می باشد. حال این اهرم کمک می کنند تا بیمار برای غذا خوردن و یا صحبت کردن با پرستار یا همراهان خود وضعیت راحتی را داشته باشد.
اهرم دیگر تخت سه شکن در قسمت پایین ران و ساق بیمار قرار گرفته شده است. این اهرم باعث می شود تا قسمت های پایین بدن بیماران زاویه دار شوند. از این تخت ها برای بیمارانی که مشکلات حرکتی دارند، استفاده می شود. بیماران رضایت کاملی از این نوع تخت ها دارند و باعث راحتی کامل آن ها می شود.

ساختار تخت سه شکن بیمارستانی به گونه ای است که فشار از روی ناحیه نشیمن برداشته شده و به سمت گودی کمر هدایت می کند. به همین دلیل بیمار بر روی کمر و ستون فقرات خود هیچ دردی را احساس نمی کند.

کلام آخر

تخت سه شکن از پیشرفته ترین انواع تخت های بیمارستانی می باشند که امکان استفاده همزمان از تمام وضعیت ها را برای همراهان بیمار و بیماران فراهم می کند.

 این تخت ها به بهبودی هر چه سریع تر بیماران کمک بسیار زیادی می کنند.

شرکت مهران مدیک چندین سال است که در زمینه تولید و فروش انواع تجهیزات پزشکی فعالیت می کند و شما می توانید با بهترین قیمت تخت بیمارستانی سه شکن مکانیکی با کیفیت را از این فروشگاه خریداری کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *