تخت بیمارستانی

قیمت تخت بیمارستانی برای منزل

قیمت تخت بیمارستانی برای منزل - مهران مدیک

آشنایی با قیمت تخت بیمارستانی برای منزل

امروزه تخت بیمارستانی را جهت رفاه حال بیماران طراحی و تولید می کنند. اگر چه نام این تخت ها بیمارستانی می باشد اما بیشتر افراد از این تخت ها برای راحتی بیماران و عزیزان خود در منازل استفاده می کنند. استفاده از این تخت های بیمارستانی امکاناتی را برای راحت تر طی شدن دوران نقاهت بیماران ایجاد می کنند. این تخت ها مراقبت از بیماران را برای همراهان آن ها بسیار راحت تر می کنند برای همین می توان از بهترین مراکز با بهترین قیمت تخت بیمارستانی برای منزل را خریداری کنیم.

 جهت مطالعه مطالب ۴ دقیقه ای ذیل با ما همراه باشید.

تخت بیمارستانی

با استفاده از این تخت ها می توان موقعیت بیمار را تغییر داد. این تخت ها برای همراهان بیمار امکان جابه جایی بیماران را به راحتی فراهم می کنند. بیمارانی که مشکلات بسیار زیادی برای دفع دارند حال می توان از تخت بیمارستانی لگن دار برای مشکلات مربوط به دفع آن ها استفاده کرد. استفاده از این تخت های لگن دار باعث می شود تا این بیماران زودتر بهبود یابند. حال برخی از بیماران وجود دارند که به علت کمبود فضا و یا خاص بودن بیماریشان نیاز به تخت بیمارستانی سفارشی دارند. این افراد باید بهترین تخت ها را متناسب با نیاز بیمار خود سفارش دهند.

انتقال بیماران به منزل

در بعضی از مواقع اطرافیان بیمار ترجیح می دهند که بیمار خود را به منزل منتقل کنند. بهتر است بدانید این بیماران نیز نیاز مبرم به بستری شدن در بیمارستان ها را ندارند. همراهان این بیماران برای کاهش هزینه ها و حفاظت از بیماران خود در برابر ویروس های واگیردار، ترجیح می دهند که بیمارانشان را به منزل منتقل کنند. حال این افراد باید شرایط لازم را برای این بیماران در منزل مهیا کنند. یکی از مهم ترین تصمیم هایی که همراهان بیمار باید برای استراحت بیماران در نظر بگیرند، خرید تخت بیمارستانی برای منزل می باشند. امروزه این تخت ها دارای انواع گوناگونی می باشد. با توجه به شرایط بیماران باید از تخت هایی که بهترین امکانات را برای بیمارانتان محیا می کنند، استفاده کرد. تخت های بیمارستانی دارای امکانات متفاوتی می باشند به همین دلیل این تخت ها از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشند.

قیمت تخت بیمارستانی برای منزل - مهران مدیک

بهترین فروشنده تخت بیمارستانی برای منزل با تخفیف ویژه – مهران مدیک

مشخصات تخت بیمارستانی و قیمت تخت بیمارستانی برای منزل

بهتر است بدانید امروزه اکثر تخت های بیمارستانی که در صنایع پزشکی تولید می شوند، قابل استفاده در منزل می باشند. این تخت های بیمارستانی دارای انواع بسیار مختلفی می باشند. حال انواع تخت های بیمارستانی عبارتند از تخت برقی بیمار، تخت لگن دار، تخت دو شکن و تخت سه شکن و تخت های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک. این تخت ها را بر اساس نیاز بیماران استفاده می کنند. اگر این تخت ها در کشور خودمان ساخته و تولید شوند حال این تخت ها از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند. حال اگر این تخت ها وارد کشور شوند چون قیمت آن ها بر اساس دلار محاسبه می شود این تخت ها از قیمت بسیار بالاتری برخوردار می باشند.

مزایای تخت بیمارستانی و قیمت تخت بیمارستانی برای منزل

استفاده تخت های بیمارستانی برای منازل دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. اگر هر کدام از این مزایایی که در زیر بیان می کنیم را روی تخت ها نصب کنند، این مزایا ها در قیمت نهایی تخت ها تاثیر بسیار زیادی را می گذارند.

  1. ابعاد تخت بیمارستانی
  2. تغییر شکن در تخت مریض
  3. ایمنی بیماران
  4. چرخ تخت بیمارستانی
  5. تنظیم ارتفاع تخت بیمار
  6. شست و شوی تخت بیمار

ابعاد تخت بیمارستانی و قیمت تخت بیمارستانی برای منزل

کلاً تخت های بیمارستانی از تنوع بسیار زیادی برخوردار می باشند. همان طور که می دانید ابعاد این تخت ها نسبت به تخت های معمولی بیشتر می باشد. وجود تتوع زیاد این محصولات سبب ایجاد امنیت و آرامش بیماران در منازل می شود.

هرچقدر ابعاد این تخت های با کیفیت بالاتر باشد از مواد بیشتری برای تولید این تخت ها استفاده می شود. حال قیمت این تخت ها از تخت های دیگر بیمارستانی بیشتر می باشد.

قیمت تخت بیمارستانی برای منزل - مهران مدیک

خرید تخت بیمارستانی با قیمت مناسب برای منزل – مهران مدیک

تغییر شکن در تخت مریض

بهتر است بدانید مهم ترین مزیت تخت های بیمارستانی نسبت به تخت های معمولی، تغییر وضعیت در زوایای مختلف (تغییر شکن) ها می باشد. حال همراه بیمار یا پرستار در منزل به راحتی می توانند تخت های بیمارستانی شکن دار را توسط هندل های دستی و یا موتور و یا کنترل برقی در زوایا و حالات مختلف جا به جا کنند.

ایمنی بیماران

استفاده از تخت های بیمارستانی در منزل از دیگر مزیت های این تخت ها در افزایش ایمنی بیماران می باشد. بعضی از تخت های بیمارستانی دارای ریل های جانبی هستند. این ریل ها از سقوط ناگهانی بیماران جلوگیری می کنند.

چرخ تخت بیمارستانی

اگر در تخت های بیمارستانی از چرخ هایی با زیر پایه فلزی استفاده شود، این تخت ها امکان جا به جایی را آسان تر می کنند. استفاده از این چرخ ها باعث می شود که همراهان بیمار بتوانند به راحتی بیمار را از اتاقی به اتاق دیگر منتقل کنند. حال اگر این چرخ ها دارای ترمز باشند می توان در مواقع غیر لزوم با قفل کردن چرخ ها از جا به جایی تخت ها جلوگیری کنیم.

تنظیم ارتفاع تخت بیمار

بیشتر تخت های بیمارستانی در منزل قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند. این مورد یکی از مهم ترین فواید استفاده از این تخت ها می باشند. حال در بیمارانی که زیاد از روی تخت جا به جا می شوند استفاده از این قابلیت تاثیر بسیار زیادی دارد. یکی از مهمترین کاربرد های تنظیم ارتفاع تخت بیمارستانی در بیمارانی می باشد که نیازمند به استفاده از ویلچر و واکر می باشند.

شست و شوی تخت بیمار

برای ساخت تخت های بیمارستانی از متریال های با کیفیت استفاده می شود. حال این تخت ها از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند. از دیگر مزایای این تخت ها می توان به مقاومت بالای شیمیایی این تخت ها اشاره کرد. این تخت ها دارای قابلیت ضد عفونی و شست و شو می باشند. حال امکان شست و شوی بیمارن نیز روی این تخت ها امکان پذیر می باشد. به طور کلی می توان گفت که استفاده از انواع تخت بیمارستانی در منزل علاوه بر آسان شدن دوره درمان فرد، در روند درمان بیماران نیز تاثیر بسیار زیادی دارند.

کلام آخر

تخت های بیمارستانی دارای انواع بسیار متفاوتی می باشد. این تخت ها دارای کاربرد های متفاوتی می باشند به همین دلیل این تخت ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند. حال استفاده از این تخت ها به بهبودی بیماران بسیار کمک می کنند. بهتر است از تخت های بیمارستانی برای رفاه حال بیماران خود استفاده کنید.

یکی از بهترین مراکز برای تولید و فروش انواع تجهیزات پزشکی فروشگاه مهران مدیک می باشد و شما می توانید با مناسب ترین قیمت تخت بیمارستانی برای منزل را از این فروشگاه خریداری کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *