تخت بیمارستانی

تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار

تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار | تجهیزات پزشکی مهران مدیک

بهترین تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار در تهران

یکی از بهترین روش های نگهداری از بیمارانی که قادر به راه رفتن نبوده و یا دچار ضایعه نخاعی و اختلالات حرکتی هستند، خرید تخت بیمارستانی لگن دار است.
ساختار این تخت به گونه ای است که می توان از آن حتی برای مراقبت از بیماران دارای اضافه وزن نیز استفاده نمود.
البته این امر در صورتی امکان پذیر است که از کیفیت و استحکام تخت بیمارستانی لگن دار مطمئن باشید.
از این رو پیشنهاد می کنیم این تخت را از شرکت مهران مدیک به عنوان معتبرترین تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار در کشور خریداری فرمایید. چرا که این شرکت به عنوان معتبرترین نمایندگی فروش تخت بیمارستانی، تجهیزات خود را با قیمت مناسب و همراه با خدمات پس از فروش ارائه می نماید.

از شما عزیزان دعوت می کنیم ۳ دقیقه ای از وقت خود را به ما اختصاص دهید.

تخت بیمارستانی لگن دار برای چه افرادی مناسب است؟

معمولاً افرادی که دچار شکستگی لگن شده و یا تحت جراحی سخت نخاعی قرار گرفته اند، به آسانی امکان برخاستن از تخت خواب و حرکت را ندارند. از این رو ممکن است برای اجابت مزاج و رفتن به سرویس بهداشتی با مشکلاتی مواجه شوند. در حالی که با استفاده از تخت بیمارستانی لگن دار می توان تا حدود زیادی مشکلات بیماران و سالمندان را رفع نمود.

تخت بیمارستانی لگن دار محصولی است که برای بیماران و افراد سالمند مبتلا به مشکلات حرکتی طراحی و تولید می شود.
در ضمن این تخت برای مراقبت از بیماران بدحال، بی هوش و افرادی که در اغما هستند نیز کاربرد دارد.
طراحی این تخت به گونه ای است که لگن در زیر تخت قرار گرفته و هیچ گونه مزاحمتی برای استراحت فرد بیمار ایجاد نمی کند.

مدل های تخت بیمارستانی لگن دار

تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار به منظور تأمین نیاز بیماران دارای شرایط جسمانی مختلف، این تخت را در مدل های متنوعی تولید می کند. به صورتی که تخت بیمارستانی لگن دار مکانیکی و برقی، مدل های تخت لگن دار بوده و هر کدام دارای کاربردها و ویژگی های مخصوصی می باشند.
پس برای خرید انواع تخت بیمارستانی لگن دار، توصیه می شود ابتدا با خصوصیات و آپشن های هر کدام از این محصولات آشنا شوید. همچنین پس از مشاوره و کسب اطلاعات لازم، این تخت را از معتبرترین تولید کننده تخت بیمارستانی خریداری فرمایید.

مدل های تخت بیمارستانی لگن دار | تجهیزات پزشکی مهران مدیک

بررسی انواع مختلف تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی لگن دار مکانیکی

تخت بیمارستانی لگن دار مکانیکی با استفاده از یک اهرم و به صورت دستی تنظیم می شود.
طراحی این تخت به صورتی است که قسمت پشتی و پای بیمار دارای زاویه مناسبی بوده و قسمت لگن تخت، درست در زیر نشیمنگاه بیمار قرار می گیرد.
لازم به ذکر است لگن تخت بیمارستانی مکانیکی، قابلیت جداسازی و تخلیه دارد.

تخت بیمارستانی لگن دار مکانیکی از لحاظ تعداد شکن در انواع زیر تولید می شود:

تخت لگن دار مکانیکی یک شکن

انواع تخت لگن دار یک شکن از دو قسمت ساخته شده است که قسمت پشتی آن قابلیت تنظیم دارد. به عبارتی، تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار این تخت را به صورتی طراحی می کند که بخش نشیمنگاه آن ثابت باشد. در بخش مرکزی این تخت نیز حفره ای به منظور قرارگیری لگن تعبیه می شود.

تخت لگن دار مکانیکی دو شکن

در این تخت، قسمت پشت و پای بیمار قابلیت تغییر زاویه دارند. به این ترتیب با استفاده از تخت دو شکن لگن دار می توان موقعیت سر و پای بیمار را برای راحتی و آرامش بیشتر، تنظیم نمود.

تخت لگن دار سه و چهار شکن

انواع تخت بیمارستانی لگن دار سه و چهار شکن برای بیمارانی که ناچار به طی کردن دوران نقاهت بیشتری هستند، تولید می شوند.

تخت بیمارستانی لگن دار برقی

تخت بیمارستانی لگن دار برقی، نسل جدیدی از تخت های بیمارستانی است. این تخت با استفاده از کلیدهای تعبیه شده در کنار تخت، قابل کنترل می باشد. در این محصول برای حرکت شکن ها، به جای اهرم دستی، از موتورهای الکتریکی استفاده می شود. به طوری که حتی خود بیمار می تواند با فشار دادن کلیدهای مورد نظر، زاویه و حالت تخت را به سهولت تنظیم نماید.

تخت بیمارستانی لگن دار برقی همانند مدل های مکانیکی، در تعداد شکن های مختلفی تولید می شود. از این رو تخت بیمارستانی برقی، راحتی و آرامش بیشتری برای بیماران بدحال به ارمغان می آورد.
لذا در صورتی که از بیماران بدحال در بیمارستان یا حتی منزل مراقبت می کنید، می توانید نسبت به خرید این تخت از معتبرترین تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار اقدام فرمایید.

مزایای استفاده از تخت بیمارستانی لگن دار

یکی از مهم ترین مزایای تخت بیمارستانی لگن دار، عدم نیاز بیمار به کمک افراد دیگر برای عمل دفع می باشد. چرا که برای اجابت مزاج بیماران ناتوان حرکتی، به فرد دیگری برای آوردن و قرار دادن لگن نیاز است. این امر ممکن است باعث رنجش و ناراحتی بیمار شده و در برخی مواقع نتواند عمل دفع را به طور کامل انجام دهد.
این در حالی است که با استفاده از تخت بیمارستانی لگن دار، لگن همیشه در زیر بیمار قرار دارد. بنابراین بیمار می تواند در موقع لزوم و بدون کمک دیگران، عمل دفع را بدون خجالت و به راحتی انجام دهد. در ضمن با استفاده از تخت های بیمارستانی لگن دار، نیازی به پوشک کردن بیمار نیست. بنابراین مشکلات بهداشتی نیز برای بیمار ایجاد نمی شود.

قیمت انواع تخت بیمارستانی لگن دار

تخت بیمارستانی لگن دار در مدل های متنوعی به فروش می رسد. لذا قیمت تخت بیمارستانی لگن دار با توجه به امکانات و ویژگی های تخت، تعیین می شود.
اما در حالت کلی، تخت بیمارستانی لگن دار برقی به دلیل وجود موتورهای برقی و سیستم پیشرفته تر، قیمت بالاتری نسبت به تخت های مکانیکی دارد. پس می توان نتیجه گرفت هر چقدر امکانات و میزان مقاومت تخت بیمارستانی لگن دار بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

قیمت انواع تخت بیمارستانی لگن دار | تجهیزات پزشکی مهران مدیک

خرید تخت بیمارستانی با بهترین قیمت بازار

پیشنهاد ما به سروران گرامی

شرکت مهران مدیک به عنوان معتبرترین تولید کننده تخت بیمارستانی لگن دار آماده ارائه خدمات خود به خریداران محترم می باشد. این شرکت با بیش از ربع قرن سابقه، می کوشد تا بهترین و مقاوم ترین انواع تخت بیمارستانی را تولید کند. در ضمن تمامی محصلات این برند با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *