تخت بیمارستانی

قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران

قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران - مهران مدیک

آشنایی با قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران

امروزه در بیمارستان ها برای راحتی بیماران از تخت برقی استفاده می کنند. این تخت ها دارای انواع مختلفی می باشند. در بیمارستان ها با نظر گرفتن نوع بیماری و مدت زمان بستری و وزن بیمار و سطح خدماتی که به بیمار ارائه می دهند از مدل های مختلف این تخت ها در بیمارستان ها استفاده می کنند. تخت های برقی بیمارستان ها دارای امکانات متفاوتی می باشند به همین دلیل قیمت تخت های برقی بسیار مختلف می باشند. حال عوامل موثر بر قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران را بررسی می کنیم.

لطفاً برای مطالعه مطالب ۵ دقیقه ای ذیل با ما همراه باشید.

تخت بیمارستانی

در بیمارستان ها از تخت ها برای نگهداری بیماران استفاده می کنند. تخت های بیمارستانی دارای کاربرد های مختلفی می باشد. از تخت های بیمارستانی می توان برای اتاق عمل، اتاق ویزیت، نگهداری بیماران در بخش های ویژه بیمارستان و نگهداری بیماران در منزل با قابلیت های مختلف استفاده کرد.

ویژگی های کلی یک تخت بیمارستانی

بعضی از ویژگی های تخت های بیمارستانی را به صورت زیر بیان می کنیم.

 1. این تخت ها دارای انعطاف پذیری و تغییر حالت می باشند یعنی از حالت خوابیده به حالت نشسته یا نیمه نشسته تغییر حالت پیدا می کنند.
 2.  این تخت ها قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند.
 3. استفاده از این تخت ها کار کادر درمان  را راح تر می کند
 4.  این تخت ها برای راحتی بیماران مناسب می باشد.
 5. معمولاً پایه های این نوع تخت ها دارای چرخ می باشند.

انواع تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی معمولاً دارای سه نوع مدل می باشند. نوع وسایل و مواد استفاده شده در این تخت ها در قیمت نهایی این تخت ها بسیار تاثیر گذار می باشد. حال انواع تخت های بیمارستانی را به صورت زیر بیان می کنیم.

 1.  تخت برقی بیمارستانی
 2. تخت بیمارستانی مکانیکی
 3. تخت بیمارستانی نیمه برقی
قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران - مهران مدیک

فروش تخت برقی بیمارستانی با بهترین قیمت – مهران مدیک

 تخت برقی بیمارستانی

استفاده از تخت برقی بیمارستانی بسیار راحت و آسان می باشد. در تخت برقی بیمارستانی برای کاهش یا افزایش ارتفاع یا تنظیم شکن ها از الکتروموتور ها استفاده می شود. این تخت ها معمولاً خدمات اضافی بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می دهند. این تخت ها از سطح معمولی تا بسیار پیشرفته توسط شرکت های داخلی و خارجی تولید می شوند. به همین دلیل این تخت ها دارای قیمت های متفاوتی می باشند. در این نوع تخت ها تنظیم کردن سر و پای تخت به صورت برقی انجام می شود.

تخت بیمارستانی مکانیکی

تخت های بیمارستانی مکانیکی بسیار ساده هستند. از ابزار های مکانیکی برای کاهش یا افزایش ارتفاع تخت های بیمارستانی مکانیکی استفاده می شود. در این نوع تخت هم تنظیم کردن ارتفاع و هم تنظیم کردن سر و پای تخت به صورت دستی صورت می گیرد. حال همراه بیمار باید به صورت دستی و به وسیله اهرم ارتفاع تخت را تنظیم کند.

 تخت بیمارستانی نیمه برقی

در این نوع از تخت ها تنظیم کردن سر و پای تخت به صورت برقی صورت می گیرد ولی تنظیم ارتفاع تخت را باید به صورت دستی انجام داد.

انواع تخت های موجود در بیمارستان

برای بخش های مختلف بیمارستان و برای بیماری های مختلف از تخت های بیمارستانی مخصوصی استفاده می کنند که چند مورد از آن ها را به صورت زیر بیان می کنیم.

 1. تخت معاینه
 2. تخت جراحی
 3. تخت دندانپزشکی
 4. تخت ریکاوری
 5. تخت روانپزشکی
 6. تخت دیالیز
 7. تخت ارتوپد
 8. تخت زنان و زایمان
 9. تخت اطفال و نوزادان
 10. تخت ریکاوری
 11. تخت اورژانس
 12. تخت CRP
 13. تخت بخش های ویژه
قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران - مهران مدیک

خرید تخت برقی بیمارستانی با قیمت مناسب در تهران – مهران مدیک

عوامل موثر بر قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران

تخت بستری بیمارستانی ساده یا پیشرفته برقی هم در ایران و هم در خارج از کشور تولید می شود. حال زمانی که متخصصان و طراحان کشورمان با همت خودشان این تخت ها را در کارخانه ها و کارگاه های صنعتی کشورمان تولید کنند این تخت ها علاوه بر ساختار فلزی مستحکم از قیمت بسیار مناسب و ارزان تری نسبت به رقبای وارداتی برخوردار می باشند.

تخت های بیمارستانی برقی چون برای تنظیم ارتفاع و سر و پای تخت تمام امکاناتشان با برق انجام می شود نسبت به تخت های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

 فناوری به کار برده شده در تخت های بیمارستانی – قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران

فناوری به کار برده شده در تخت های برقی از نظر تعداد شکن ها باعث قیمت های متفاوتی در تخت های برقی بیمارستانی می شوند. بهتر است بدانید از نظر تغییر زاویه قسمت های مختلف تخت ها یا به اصطلاح شکستن زاویه تخت ها می توان این تخت ها را به چند بخش زیر تقسیم کرد. حال این تخت ها عبارتند از:

 1.  تخت های تک شکن
 2.  تخت های دو شکن
 3. تخت های سه شکن
 4. تخت های چهار شکن

 تخت های تک شکن

تخت های تک شکن از ساده ترین تخت های الکترونیکی می باشند. تخت برقی تک شکن فقط از یک جهت یعنی قسمت سر تخت قابل تنظیم شدن می باشد. این تخت ها در مقایسه به تخت های دیگر از قیمت مناسبی برخوردار می باشد.

 تخت های دو شکن

در این نوع از تخت ها علاوه بر تغییر زاویه قسمت سر تخت، می توان قسمت پای تخت را هم تغییر داد. این تخت ها آسایش و راحتی بیشتری را برای بیماران فراهم می کنند به همین دلیل این تخت ها مشتریان بسیار زیادی را دارند. اگر این تخت ها در داخل تولید شوند از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند. این تخت ها نسبت به تخت های تک شکن از قیمت بالاتری برخوردار می باشند.

تخت های سه شکن

تخت های سه شکن علاوه بر تغییر زاویه قسمت های سر و پا، زاویه مابین سر و پا یعنی بین تنه را هم می توان تغییر داد.

تغییر این زاویه ها با نظر دلخواه بیمار و تشخیص پزشک تنظیم می شود. در مراکز درمانی معتبر بیشتر از تخت سه شکن برقی استفاده می کنند.

تخت های چهار شکن

این تخت های چهارشکن می توانند به راحتی به صندلی نیز تبدیل شوند. این تخت ها این قابلیت را دارند که در تمامی زوایا شخص را جا به جا کنندبه همین دلیل بهترین زاویه برای راحتی هر فرد حفظ می شود.این تخت ها تمامی نیاز های یک بیمار برای بستری شدن در طولانی مدت را فراهم می کنند. این تخت ها با این که دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر مدل ها می باشند اما نسبت به کارایی این تخت ها برای بیماران استفاده از این تخت ها بسیار به صرفه می باشد.

کلام آخر

باید از تخت های مجهز در بیمارستان ها استفاده کرد تا بیماران راحت باشند و بیماری آن ها زودتر درمان شود.

شرکت مهران مدیک در زمینه تولید و فروش انواع تجهیزات پزشکی فعالیت می کند و شما می توانید با بهترین قیمت تخت برقی بیمارستانی در تهران را خریداری کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *