بالابر بیمار

فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری

فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری - مهران مدیک

آشنایی با مرکز فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری

امروزه با بالا رفتن سن مشکلات کم توانی و ناتوانی در افراد مسن به وجود می آید. حال بالابر حمل بیمار یکی از بهترین وسیله برای جا به جایی بیماران کم توان و یا ناتوان جسمی می باشد. حال با یکی از بهترین فروشگاه های فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری آشنا می شویم.

سروران گرامی جهت مطالعه مطالب ذیل با ما همراه باشید.

فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری و مشخصات آن

به وسیله ای که برای نقل و انتقال بیمار از جایی به جای دیگر استفاده می شود، بالابر گفته می شود.
همان طور که می دانید این جا به جایی تنها در مسافت و ارتفاع های محدود قابل انجام می باشد. یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها برای بیماران کم توان و یا ناتوان جسمی بالابر می باشد. از بالابر می توان برای انتقال بیمار از روی تخت به ویلچر و یا بلعکس و هم چنین انتقال بیمار از روی ویلچر به ماشین استفاده کرد. انتقال افراد بدون استفاده از بالابر یک کار بسیار مشکل و طاقت فرسا می باشد. حال با فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری می توانیم بهترین بالابر را با بالاترین کیفیت خریداری کنیم. از انواع بالابر های می توان تمامی وسیله های سنگین را حمل کرد. بالابر های بیمار در حالت کلی به دو دسته بالابر برقی (اتوماتیک) و بالابر دستی تقسیم بندی می شوند.

مقایسه بالابر حمل بیمار دستی و اتوماتیک

از بالابر بیمار برای بلند کردن و جابه جایی بیمارانی که محدودیت تحرک دارند، استفاده می شود. این بالابر ها را در بیمارستان ها، خانه های سالمندان و هر جای دیگری که مورد نیاز باشد، استفاده می شوند.

این بالابرها دارای انواع مختلفی می باشد. حال انواع بالابر ها عبارتند از متحرک، پایه دار یا سقفی. هر کدام از این بالابر ها در مکان های مختلفی قابل استفاده هستند.

بالابر بیمار دستی با استفاده از نیروی مکانیکی و اهرم کار می کند. حال برای بالا بردن بیمار باید یک یا دو نفر اهرم را چندین بار حرکت دهند. این مدل از بالابر ها مورد استقبال قرار نگرفتند زیرا برای جا به جایی این بالابر ها به افراد زیادی نیاز می باشد. امروزه  تولید این بالابر ها به حداقل رسیده است.

بالابر برقی با استفاده از نیروی برق است که کار می کند. حال با استفاده از بالابر برقی می توان وسایل را به ارتفاعات بالاتر برد. یکی از بهترین گزینه ها برای جا به جایی راحت تر بیماران و افراد معلول استفاده از این بالابر ها می باشد. این بالابرها در قسمت های مختلفی همچون ساختمان ها، فروشگاه ها، حمل بیمار در بیمارستان ها و حتی امروزه در منازل نیز استفاده می شود.

فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری - مهران مدیک

بهترین مرکز خرید بالابر حمل بیمار در تهران – مهران مدیک

نحوه عملکرد بالابر های حمل بیمار دستی و اتوماتیک

بالابر ها به دو گروه سایز بزرگ و سایز کوچک تقسیم بندی می شوند. سایز بزرگ این بالابر ها مخصوص افراد فقط خوابیده می باشد و سایز کوچک این بالابر ها مخصوص افرادی که می توانند لبه تخت بشینند، استفاده می شود.

امروزه دستگاه بالابر بیمار برقی را برای راحتی خانواده ها و بیمارستان ها طراحی کرده اند. این دستگاه ها باعث می شوند تا خانواده ها و کارکنان بیمارستانی به راحتی بتوانند بیماران را جا به جا کنند. گاهی اوقات می بینیم که بعضی از خانواده ها باید از فردی بیمار مراقبت کنند که توان حرکت ندارد.

متخصصین این حوزه برای راحتی و سهولت حمل بیمار انواع دستگاه آسانبر و بالابر بیمار برقی را تولید کرده اند. این بالابر ها کار حمل بیمار را بسیار آسان کرده اند. حال بیماران را می توان از طریق این دستگاه ها حمل کرد. از طریق این دستگاه می توان طوری بیمار را جا به جا کرد که هیچ گونه فشاری نه به بیمار و نه به فردی که بیمار را حمل می کند وارد شود.

از بالابر بیمار برقی می توان برای جابه جایی بیمار ها استفاده کرد. این بالابر ها دارای قابلیت های متفاوتی می باشند. تقریباً وزن دستگاه های بالابر بیمار برقی دارای وزنی ایده آل می باشند به همین دلیل به راحتی می توان این بالابر ها را جا به جا کرد. این بالابر ها دارای غلطک هایی در قسمت پایه خود است. وجود این غلطک ها حمل و نقل را آسان تر می کنند. بیشتر این بالابر ها می توانند وزن بیمار برابر با ۱۵۰ کیلو گرم را تحمل کنند.

کاربرد بالابر حمل بیمار برقی

از بالابر بیمار برقی برای تسهیل و امنیت در جا به جایی فرد بیمار استفاده می شود. در زمان جا به جایی بیمار توسط این دستگاه هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی شود. با وجود این دستگاه بیماران به راحتی جا به جا می شوند. بدنه این دستگاه خیلی مقاوم طراحی شده اند تا این دستگاه دارای دوام و ماندگاری بسیار بالایی باشند.

متخصصین این دستگاه را با استفاده از ابزارهایی طراحی کرده اند که به راحتی شست و شو شود. این دستگاه را می توان به آسانی ضد عفونی کرد.

فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری - مهران مدیک

فروش بالابر حمل بیمار با بهترین هزینه – مهران مدیک

مزایای استفاده از بالابر حمل بیمار برقی

طراحی این دستگاه ها برای افراد بیمار، سالمند، معلول و ناتوان جسمی و .. می باشد.
کار اصلی این دستگاه ها با برق کار می باشد و در صورت نبود برق می توانید از باطری استفاده کنید.
بیشتر این دستگاه ها دارای استاندارد ایمنی می باشند و از این دستگاه ها می توان با خیال راحت استفاده کرد.
این دستگاه ها فضای کمی را اشغال می کنند. در صورت عدم استفاده از این دستگاه می توان آن را جمع کرد و در گوشه ای گذاشت.

اگر این دستگاه ها از نوع ضد آب تهیه شوند می توان از این دستگاه ها برای حمل بیمار به حمام و دستشویی نیز استفاده کرد.
این دستگاه ها بر اساس آخرین استانداردهای اروپایی ساخته می شوند.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

بالابر حمل بیمار برای جابه جایی و بلند کردن بیماران، معلولین و سالمندان می باشد.

امروزه استفاده ازلیفت یا بالابر بیمار یکی از بهترین وسیله ها در جابه جایی بیماران می باشند.
این وسیله کمک شایانی به جابه جایی بیماران در بیمارستان ها می کند.
این بالابر حمل بیمار افراد با وزن سنگین را نیز بدون زحمت جا به جا می کند.

شرکت مهران مدیک در زمینه تولید و فروش انواع تجهیزات پزشکی فعالیت می کند.

این مجموعه تمامی تجهیزات خود را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به مخاطبین خود ارائه می دهد. حال می توانید بالابر بیمار را با بهترین قیمت از مهران مدیک خریداری کنید.

شما عزیزان برای خرید انواع بالابر به مهران مدیک که یکی از بهترین مرکز فروش بهترین بالابر حمل بیمار در جمهوری می باشد با مشاوران ما در ارتباط باشید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان
تحریریه مهران مدیک

راه های ارتباطی

  • کارشناس فروش :    ۰۹۱۲۰۲۳۶۸۰۲
  • ۵/۵ - (۱ امتیاز)

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *