تخت بیمارستانی

فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک

فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک - مهران مدیک

فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک در تهران

همانطور که مستحضرید تخت بیمارستانی به عنوان تختی راحت و مناسب در جهت استراحت و مراقبت از بیماران در بیمارستان ها، درمانگاه ها و حتی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع هدف از استفاده این نوع تخت ها افزایش امکانات مورد نیاز برای پرستاران و پزشکان در دوره درمان و مراقبت از بیماران می باشد. با توجه به اینکه طبق هر عارضه ای بیماران مختلف از تخت های متفاوت نیز استفاده می کنند، عرضه کنندگان این محصولات باید به صورت حرفه ای و با ظرافت بیشتری به تولید آن ها بپردازند. خرید مجهز ترین تخت بیمارستانی از مرکز فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک می تواند در روند نگه داری از بیماران به کادر درمان نیز کمک شایانی کند.

به علاوه بهره مندی از تخت ها تمام اتوماتیک عمل نگهداری و مراقبت از بیماران را برای پرستاران آسان تر می کند. این تخت ها از وسایلی بسیار کاربردی به شمار می آید. به بیان دیگر تخت های بیمارستانی از ابزار کار پزشکان و پرستان به شمار می آید.
ما در این مقاله قصد داریم تا برجسته ترین مرکز فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک به شما عزیزان معرفی نماییم.

با مطالعه محتوای ۴ دقیقه ای ذیل با ما همراه باشید.

انواع تخت‌ بیمارستانی ( فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک )

شرکت های تولید کننده از جمله مهران مدیک که برترین مرکز فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک است، این گونه تخت های بیمارستانی را در دو نوع مکانیکی (دستی) و برقی تولید و به بازار عرضه کرده اند. به بخشی که تنظیم و تغییر زاویه تخت را امکان پذیر می کند، شکن گفته می شود. این تخت ها در سه مدل گوناگون از جمله تک شکن، دو شکن و سه شکن طراحی شده است. مدل های مختلفی که از تخت های بیمارستانی در بازار موجود هستند عبارت اند از:

تخت مکانیکی بیمارستانی
در این نوع از تخت های مکانیکی نیروی انسانی با کمک نیروی دست امکان تنظیم و تغییر زاویه تخت را دارد.

تخت برقی بیمارستانی
تنظیمات و تغییر زاویه در این گونه تخت های بیمارستانی با استفاده از برق صورت می گیرد. البته قابل ذکر است که یک یا چند باتری شارژی درون این تخت ها تعبیه شده که در هنگام قطعی و نبود برق نیز قابلیت تنظیم داشته باشند.

تخت تک شکن

استفاده از تخت های تک شکن برای بیمارانی توصیه می شود که در انجام فعالیت هایی مانند نشستن، غذا خوردن یا رفتن به سروریس بهداشتی دچار ناتوانی شده اند. این تخت دارای یک اهرم بوده که برای تنظیم زاویه تخت در بخش بالا تنه افراد قابل استفاده است.

تخت دو شکن

تخت ها دو شکن به دلیل استفاده از دو اهرم برای تغییر وضعیت تخت برای بیمارانی مناسب خواهد بود که توانایی تکان دادن پاهایشان را ندارند. این تخت کمک می کند تا قسمت زانو به سمت پایین پای بیماران ثابت مانده و حرکت نکند.

تخت سه شکن

این تخت قادر به ثابت نگه داشتن کل بدن بیماران است. برای تغییر زاویه تخت در سه بخش از بدن که شامل بالاتنه، ران و زاویه ساق می باشد، از سه اهرم استفاده شده است. تخت های سه شکن در جهت استفاده برای بیمارانی که کهولت سن دارند نیز پیشنهاد می گردد. به علاوه بعد از جراحی های سنگین و سکته های ناگهانی نیز افراد می توانند از این نوع تخت استفاده کنند.

فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک - مهران مدیک

برترین شرکت فروش بهترین تخت بیمارستانی اتوماتیک با اصالت کالا – مهران مدیک

ویژگی های تخت های بیمارستانی با کیفیت بالا

برخی از بیماران در طول درمان خود نیاز به استراحت های طولانی مدت دارند. لذا تخت های مورد استفاده برای بیماران باید از قابلیت هایی برخوردار باشند که موجب اذیت و آسیب به بیماران نشود. در واقع بتواند آسایش و آرامش را برای آن ها به ارمغان بیاورد. برای معرفی برخی از این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. یک تخت بیمارستانی با طراحی اصولی بسیار انعطاف پذیر و راحت ساخته می شود.
 2. استفاده از نرده های کناری تخت به افزایش کیفیت تخت و جلوگیری از افتادن بیمار از تخت کمک می کند.
 3. طراحی در ابعاد استاندارد
 4. قابلیت تنظیم ارتفاع و تغییر زوایای داخلی تخت به میزان دلخواه
 5. محافظت از ستون فقرات، گردن و سر بیمار بدون رساندن آسیب به بخش های مختلف بدن
 6. بهره مندی از چرخ و ترمز جهت جابه جایی راحت

نکات قابل توجه به هنگام خرید تخت های اتوماتیکی

 1. توجه به وزن بیمار و میزان تحمل تخت نسبت به وزن های متفاوت
 2. میزان قدرت موتور ها در تخت های اتوماتیکی نیز بسیار با اهمیت است.
 3. زمینه بیماری افراد نیز در خرید این نوع از تخت ها تاثیر گذار است.
 4. مدت زمان استفاده از تخت نیز باید در نظر گرفته شود.
 5. بررسی وضعیت تمام دکمه های کنترل، ترمز چرخ ها، اتصالات بد ساید تخت (محافظ های کناری)

امکانات استفاده از بهترین تخت های اتوماتیک

مزایای استفاده از تخت های بیمارستانی اتوماتیک عبارت اند از:

ریل های جانبی نگهدارنده تخت (بد ساید)

مجهز ترین تخت اتوماتیکی بیمارستانی از ریل‌های جانبی برخوردار است که قابلیت جابه جایی دارند. استفاده از تخت هایی که اتصالات بد ساید و محافظ های مناسبی ندارند، برای بیماران بسیار خطرناک و دردسر آفرین خواهد بود. به ویژه برای بیمارانی که جراحت های سنگین داشته و یا دچار سکته شده اند. اگر ریل های جانبی تخت قابل انتقال نباشند، سبب می شود تا محدودیت هایی در جابه جایی بیماران وجود داشته باشد و کار پرستاران را دو چندان می کند.

دکمه تغییر وضعیت تخت

ایجاد تغییر وضعیت بیماران یکی از مشکلاتی است که همواره پرستاران و کادر درمان به دنبال راهکاری برای حل این مشکل هستند. با استفاده از تخت های هوشمند و اتوماتیک این مورد به طور کامل بر طرف شده است. امروزه در طراحی تخت های بیمارستانی از سیستم های مدرنی استفاده شده که می تواند وضعیت قرار گیری بیمار بر روی تخت را به راحتی با فشردن یک دکمه تغییر دهد. در این حالت ابتدا وضعیت بیمار مورد بررسی قرار می گیرد. سپس در صورت تشخیص وضعیت نا مطلوب آن را به حالت مورد نظر تبدیل می کند.

فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک - مهران مدیک

فروش بهترین تخت های بیمارستانی تمام اتوماتیک با پرداخت کمترین هزینه – مهران مدیک

مکانیزم جابه جایی

فرایند جابه‌ جایی بیماران تبدیل به معزل بزرگی شده است.
در صورتی که وزن بیمار از یک حد مطلوب بالا تر باشد این روند سخت تر و طاقت فرسا تر خواهد بود. اما تخت های تمام اتوماتیک به کمک کادر درمان آمده است. مکانیزم هایی در این نوع تخت ها تعبیه شده که در زمانی کوتاه توانایی جابه جایی افراد را دارد.
علاوه بر این این قابلیت در بهبودی وضعیت پرستاران و کارکنان بیمارستان تاثیر زیادی دارد.

درجه بندی حجم و وزن

این ویژگی سبب می شود تا تخت بر اساس وزن بیماران تنظیم شود تا از بروز آسیب به ستون فقرات افراد و دیگر صدمه های احتمالی وارده به بیماران خودداری کند. وجود درجه بندی های مناسب می تواند در تقسیم بندی تجهیزات کمک شایانی کند.

فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک

شرکت مهران مدیک عرضه کننده انواع تجهیزات پزشکی از جمله تخت های اتوماتیک بیمارستانی در انواع و اقسام متنوع می باشد. مهران مدیک با دریفات کمترین هزینه این تخت ها را با بالا ترین کیفیت و به همراه اصالت کالا در اختیار کاربران قرار می دهد.

نتیجه گیری

همانطور که اشاره شد تخت های بیمارستانی جهت استراحت بیماران مورد استفاده قرار می گیرد. بهره مندی از این تخت ها در منزل و مراکز درمانی مختلف امکان پذیر است.

شرکت مهران مدیک یکی از مراکز تولید و فروش بهترین تخت بیمارستانی تمام اتوماتیک و انواع تجهیزات پزشکی در تهران می باشد.
شما عزیزان قادر به تهیه و خریداری انواع تخت های بیمارستانی اتوماتیک با قیمتی مقرون به صرفه هستید.
تمامی تجهیزات ارائه شده در مهران مدیک برای استفاده در منازل شخصی، بیمارستان ها، مراکز درمانی و درمانگاه ها مناسب هستند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *