آموزشی

لاکر بیمارستانی چیست؟

لاکر بیمارستانی چیست؟ | مهران مدیک

آشنایی با اینکه لاکر بیمارستانی چیست؟

مبلمان ها در بیمارستان نقش مهمی دارند. و وقتی در مورد مبلمان بیمارستان صحبت می کنیم. یک موردی که بلافاصله به ذهن ما خطور می کند. لاکر کنار تخت بیمارستان میباشد. لاکر که با اسم های کمد و کابینت نیز شناخته میشود، نشسته در کنار تختخواب شما، تعدادی از عملکردهای مهم را انجام می دهد. و نقش مهمی در روند زندگی بیمار تا حدی در بیمارستان دارد. برای اینکه بدانید کاربردهای لاکر بیمارستانی چیست؟ با ما همراه باشید.

کمدهای تختخواب بیمارستانی امتداد تخت های بیمارستانی محسوب می شوند. کمد تختخوابی بیمارستان برای اهداف نگهداری استفاده می شود. کارایی را افزایش می دهد، پشتیبانی بی نظیری را ارائه می دهد. و به مرکز پزشکی شما ظاهری حرفه ای می بخشد. مبلمان بسیار مفیدی چون به شما کمک می کند تا نظمی خوب به بیمارستان خود بدهید. بیایید نگاهی سریع بیندازیم که چرا تولید کنندگان میز کنار تخت بیمارستان استفاده از کمد کنار تخت را توصیه می کنند.

دلایل استفاده از لاکر بیمارستانی

لاکر بیمارستانی یک تکیه گاه مهم

اهداف ذخیره سازی کمدهای تختخواب بیمارستانی در نظر گرفته شده در نوع تختخواب های بیمارستانی میباشد. این کمدها یک تکیه گاه مهم را فراهم می کنند. چه بیمار در رختخواب باشد و چه روی صندلی نشسته باشد. ۹۰ درصد چیزهای ذخیره شده در میز کنار تخت بیمارستان مربوط به بیمار است. این شامل داروها، یادداشت های موردی و سایر موارد مرتبط میباشد.

افزایش کارایی

کارایی را افزایش می دهد طبق گفته تولید کنندگان میز کنار تخت بیمارستان، داشتن میز کنار تخت بیمارستان باعث افزایش کارایی می شود. یادداشت های موردی، داروها و تزریقات در این کمدهای نگهداری می شود که به راحتی توسط پزشکان، پرستاران و مراقبان قابل دسترسی میباشد. این به کارایی کلی می افزاید و مراقبت از بیمار را افزایش می دهد.

لاکر بیمارستانی چیست؟ | مهران مدیک

تولید کننده لاکر های بیمارستانی با کیفیت، مهران مدیک

پشتیبانی بی نظیر لاکر بیمارستانی چیست؟

پشتیبانی بی نظیر اعم از اینکه بیمار در رختخواب بخوابد یا روی صندلی نشسته باشد. داشتن میز کنار تخت یک ضرورت مطلق است زیرا پشتیبانی بی نظیری برای فعالیتهای روزمره مانند خوردن، آشامیدن و خواندن فراهم می کند. کمد کنار تخت همچنین می تواند برای قرار دادن کتاب ها، مجلات و روزنامه هایی که می تواند توسط بیماران و همراهان استفاده شود، بکار برده شود. تولیدکنندگان مبلمان بیمارستان در کشور میز کنار تخت را بخشی مهم از مبلمان بیمارستان می دانند. تلفن های همراه و شارژرهای بیماران و همچنین وسایل همراهان نیز می توانند با خیال راحت در کمدهای تخت نگهداری شوند.

ظاهر مدرن و حرفه ای

به تاسیسات پزشکی خود نگاه حرفه ای می بخشد بدون وجود کمد کنار تخت بیمار، بیمارستان یا مرکز پزشکی معتبری تصور نمی شود که بزرگ یا کوچک باشد. این کمک می کند تا بیمارستان شما ظاهر حرفه ای داشته باشد. و همانطور که در بالا ذکر شد اهداف زیادی را دنبال می کند. پیش از خرید کمدهای تختخواب بیمارستانی، باید موارد کمی را در ذهن داشته باشید. آنها به اندازه سایر مبلمان بیمارستان شما مهم هستند. رنگ، طرح و شکل کمدهای تختخواب باید با فضای داخلی و سایر مبلمان موجود در مرکز پزشکی شما مطابقت داشته باشد. کیفیت مواد فوق العاده مهم است و ارگونومی نیز بسیار مهم میباشد. شما در حال خرید کمدهای تخت بیمارستان برای راحتی بیشتر بیماران، همراهان و کارکنان بیمارستان هستید. و بنابراین نباید از نظر ایمنی لبه های تیز وجود داشته باشد.

ایجاد فضای دلپذیر

مراقبت های بهداشتی طیف گسترده ای از کمدهای بیمار را در انواع رنگ های روشن و مهیج تهیه می کند. که بخش های شما را جلا بخشیده و به نوبه خود فقط به فضای دلپذیر فضا می افزایند. طیف موفقیت آمیز کمدهای تختخوابی بیمارستانی، هم ساخت حرفه ای و هم محصولی را ارائه می دهد که آزمایش زمان و گردش بیمار را تحمل می کند. اگرچه مقاوم است، اما طراحی آنها سبک و کم حجم است. و اطمینان از اینکه جا به جایی آنها برای کارمندان و بیماران آسان میباشد.

دسترسی آسان به وسایل

علاوه بر این، ما یک کمد کشوی کوچک چند کشوئه ارائه می دهیم که مجهز به کشوهای پلاستیکی یک تکه و سطوح صاف میباشد. اطمینان از تمیز کردن سریع و آسان میباشد. کمدهای تخت خواب ترکیبی بزرگتر شامل یک فلپ کشویی خوددرمانی است. که به بیماران امکان می دهد داروهای خود را به راحتی ذخیره و دسترسی پیدا کنند.

ایمنی وسایل شخصی

ایمنی وسایل شخصی بیماران بسیار مهم است. به همین دلیل تقریباً در تمام کمدهای بیمارستانی ما با مجموعه ای از گزینه های قفل از جمله قفل مناسب و کلیدهای اصلی مجهز شده اند. بیماران می توانند وسایل خود را به راحتی برای اقامت شبانه ذخیره کنند. در حالی که کارکنان می توانند داروها را به دور از بازدید کنندگان و کودکان ذخیره کنند.

لاکر بیمارستانی چیست؟ | مهران مدیک

بهره گیری از طراحان مجرب تولید کننده تجهیزات بیمارستانی، شرکت مهران مدیک

کاربردی برای پرستاران و مراقبان

کمدهای تختخوابی همچنین برای پرستاران بیمارستان و سایر کارکنان از ارزش بالایی برخوردار است. زیرا آنها سوابق پزشکی، نمودارها، داروها، گزارش آزمایش و غیره را داخل کابینت قرار می دهند. و هنگام مراجعه ویزیت یا به دلایل دیگر به راحتی می توانند به آنها دسترسی داشته باشند. کمدهای تخت بیمارستان و کابینت ها مبلمان کمکی هستند که نزدیک تخت های بیمار در بخش یا اتاق بیمار قرار می گیرند. این از انواع توابع مهم است که داروها، گزارشات پزشکی و سایر وسایل شخصی بیمار معمولاً در این کابینت ها ذخیره می شوند. کابینت به دلیل قرارگیری در نزدیکی تخت به راحتی برای بیمار قابل دسترسی است که می تواند بدون ایجاد مزاحمت برای خود به آنجا برسد.

متنوع در ظاهر و کاربرد

کمدهای تختخوابی بیمارستان یا کابینت های تهیه شده از تأمین کنندگان و تولید کنندگان مستقر، ترکیبی بی نظیر از فرم و عملکرد را ارائه می دهند. این کابینت ها برای دوام بیشتر ساخته شده اند، با تعداد کافی کشو و کمد طراحی شده اند تا تمام موارد ضروری به راحتی قرار گرفته و بازیابی شوند. این کمدها متحرک، متغیر و برای استفاده در بیمارستان ها، خانه های سالمندان، کلینیک ها، مراکز درمانی و غیره بسیار پایدار هستند. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که کمد کنار تخت بیمارستان در تنوع، اندازه، ظرفیت و … مختلفی ارائه می شود تا بتواند به طور موثر از نیازهای شما مراقبت کند. شما می توانید. در این مقاله به بررسی سوال لاکر بیمارستانی چیست؟ پرداختیم. برای داشتن بهترین تجهیزات ساختمانی با ما در تماس باشید.

شرکت مهران مدیک

لاکر بیمارستانی ساخته شده توسط مهران مدیک توسط متخصصان صنعت با استفاده از مواد با کیفیت بالا مطابق با استانداردهای جهانی کیفیت و تطبیق پذیری طراحی شده اند. برای ساخت آنها بیشترین دقت صورت می گیرد تا آنها برای مدت زمان طولانی همچنان مورد استفاده قرار گیرند و ارزش واقعی پول را به موسسه خرید کننده آنها ارائه دهند.

اطلاعات تماس و آدرس مهران مدیک

کارشناس فروش :    ۰۹۱۲۰۲۳۶۸۰۲

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *